In samenwerking met meerdere ziekenhuizen is de Vario ontwikkeld met als unieke eigenschap dat de stoel in een handomdraai in de Trendelenburg-stand kan worden gebracht.
Om de stoel in positie te brengen volstaat het bedienen van één hendel die zich aan beide zijden van de stoel bevindt. Gelijktijdig met het kantelen van de rug komt de beensteun vanzelf omhoog.
De Vario heeft een vast onderstel, wielen zijn optioneel. Door gebruik te maken van blokkeerbare wielen is de Vario gemakkelijk te verplaatsen en eventueel ook als patiëntenstoel te gebruiken.
Sta-op beugel, om gemakkelijker op te staan, zijn optioneel.
- Met een vaste zithoogte van 48 cm;
- Voorzien van beensteun;
- 1 Vario armlegger;
- Trendelenburg-stand;
- Verstelbare rugleuning;
- 4 poots stalen onderstel;
- Stamskin bekleding (naadloos);
- Eenvoudig te reinigen met water en zeep.
Stamskin
Stamskin bekleding is urine-, bloed, zweet-, schimmelbestendig en waterdicht. Stamskin is de meest gebruikte bekleding in ziekenhuizen en in vele moderne kleuren leverbaar.